2022 yil 27 sentyabr kuni, Jahon banki Missiyasi delegatsiyasi Birlashtirilgan loyihalarni amalga oshirish guruhining rahbari va mutaxassislari tomonidan Namangan viloyati Chust tumani Tinchlik MFY ga tashrif amalga oshirildi. Tashrif davomida Loyiha tomonidan Tinchlik MFYda shu kunga qadar amalga oshirilgan ishlar jarayonlari haqida aholi bilan suhbat bo’lib o’tdi. Shuningdek, aholi tomonidan tanlab olingan subloyiha hududi ko’zdan kechirib o’tildi.
Kunning 2chi yarmida, Pop tumani Pillakash MFY ga tashrif amalga oshirildi. Tashrif doirasida Missiya delegatsiyasi hamda Birlashtirilgan loyihalarni amalga oshirish guruhining markaziy va hududiy ofisi mutaxassislari tomonidan aholi foydalanishiga topshirilgan obyekt ko‘zdan kechirilib, mahalla aholisi bilan suhbat qilindi.

Информация о визите делегации Миссии Всемирного банка в Наманганскую область
27 сентября 2022 года делегация Миссии Всемирного банка, а также специалисты Объединенной группы реализации проектов посетили СГМ «Тинчлик» Чустского района Наманганской области. В ходе визита состоялась беседа с жителями о процессах работы, проводимой Проектом в СГМ «Тинчлик». Также была осмотрена территория выбранного резидентами субпроекта.
Во второй половине дня было совершено посещение СГМ «Пиллакаш» Папского района. В рамках визита делегация Миссии и специалисты центрального и регионального офиса Объединенной группы реализации проектов осмотрели объект, сданный населению, и пообщались с жителями махалли.