2022 yil 27 sentyabr kuni, Jahon banki Missiyasi delegatsiyasi Birlashtirilgan loyihalarni amalga oshirish guruhining rahbari va mutaxassislari tomonidan Namangan viloyati Chust tumani Tinchlik MFY ga tashrif amalga oshirildi. Tashrif davomida Loyiha tomonidan Tinchlik MFYda shu kunga qadar amalga oshirilgan ishlar jarayonlari haqida aholi bilan suhbat bo’lib o’tdi. Shuningdek, aholi tomonidan tanlab olingan subloyiha hududi ko’zdan kechirib o’tildi.
Kunning 2chi yarmida, Pop tumani Pillakash MFY ga tashrif amalga oshirildi. Tashrif doirasida Missiya delegatsiyasi hamda Birlashtirilgan loyihalarni amalga oshirish guruhining markaziy va hududiy ofisi mutaxassislari tomonidan aholi foydalanishiga topshirilgan obyekt ko‘zdan kechirilib, mahalla aholisi bilan suhbat qilindi.

Information about the visit of the delegation of the World Bank Mission to Namangan region
On September 27, 2022, a delegation of the World Bank Mission, as well as specialists from the Joint Projects Implementation Unit, visited the Tinchlik MCA in the Chust district, Namangan region. During the visit, a conversation was held with residents about the processes of work carried out by the Project in the Tinchlik MCA. The territory of the subproject chosen by the residents was also inspected.
In the afternoon, a visit was made to the Pillakash MCA of the Pap district. During the visit, the Mission delegation and specialists from the central and regional office of the Joint Projects Implementation Unit inspected the facility handed over to the population and talked with the residents of the makhalla.